Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje
Zabawka kość żółta dla psa na przysmaki 18 cm
Zabawka kość żółta dla psa na przysmaki 18 cm
17,99 zł 14,99 zł
szt.
Zestaw 7 zabawek dla kota GT3015
Zestaw 7 zabawek dla kota GT3015
15,49 zł 10,99 zł
szt.
Zabawka dla kota zestaw mysz, piłka, sizal walec
Zabawka dla kota zestaw mysz, piłka, sizal walec
7,99 zł 5,99 zł
szt.

Filtr zewnętrzny do akwarium to niezbędny element każdego zbiornika, w którym chcemy zachować optymalny poziom natlenienia, czystości oraz odpowiednią temperaturę. Kondycja wody ma bezpośredni wpływ na stan zdrowia ryb i roślinności, co przekłada się również na ich wygląd. Jedynie stosując wysokiej jakości filtry, możliwe jest zapewnienie odpowiednich warunków środowiskowych w zbiorniku. Podstawowy podział systemów filtrujących obejmuje filtry zewnętrzne, wewnętrzne, kaskadowe i kubełkowe, przy czym każdy z nich powinien być dobrany do wielkości oraz typu akwarium.

W poniższej kategorii prezentujemy filtry zewnętrzne i kaskadowe do akwarium, zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Specyfika i działanie filtrów do akwariów

  1. Filtry zewnętrzne do akwariów - mówi się, że zewnętrzne systemy filtracji są najskuteczniejsze z uwagi na wysoki parametr wydajności podczas oczyszczania wody w zamkniętym systemie krążenia. Modele te gwarantują cichą pracę, bezpieczeństwo, prosty montaż oraz łatwość czyszczenia. Wydajna pompa zamontowana w filtrze zewnętrznym w akwarium ma bezpośredni wpływ na efektywną cyrkulację wody i jej skuteczne oczyszczanie, przeciwdziałając zalegającej materii organicznej.
  2. Filtry kaskadowe do akwariów - ten typ filtrów sprawdza się najlepiej w przypadku niewielkich i średnich rozmiarów zbiorników. Jest to dedykowany pojemnik na media, a jego nazwa wzięła się od charakterystycznej kaskady tworzonej wskutek ułożenia odpływu ponad lustrem wody. Cechą charakterystyczną filtrów kaskadowych do akwariów jest wydajność, niewielki rozmiar, stosunkowo niska cena oraz prostota montażu. W porównaniu do systemów zewnętrznych ten typ jest dość głośny.

Każdy z naszych produktów - zarówno filtry kaskadowe, jak i zewnętrzne do akwariów pochodzą od cenionych na rynku akwarystycznym producentów. W celu wybrania idealnego sprzętu wraz z dodatkowymi akcesoriami zapraszamy do indywidualnego kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl